Jump to content

hamraz

Members
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

About Me

وقتی بهار می رسد، بسیاری از باغبانان مشتاق هستند که بیرون بروند و دست های خود را کثیف کنند. یکی از اولین کارهای این لیست خرید نهال گلابی است. اما قبل از خرید نهال انگور نیز چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

چه نوع نهالی را می خواهید بکارید؟ انواع مختلفی از سبزیجات، میوه ها و گل ها برای انتخاب وجود دارد. کمی تحقیق کنید تا بفهمید کدام یک در منطقه شما خوب عمل خواهند کرد.

چه زمانی باید آنها را بکارید؟ بهترین زمان برای فروش نهال پس از گذشت آخرین یخبندان است. این می تواند بسته به محل زندگی شما متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر با دفتر داخلی محلی خود تماس بگیرید.

کجا باید آنها را بکارید؟ هنگامی که نهال های خود را انتخاب کردید و می دانید چه زمانی آنها را بکارید، وقت آن است که تصمیم بگیرید آنها را در کجا در باغ خود قرار دهید. مطمئن شوید که نور خورشید و آب کافی دریافت می کنند.

چگونه باید آنها را بکارید؟ دستورالعمل های روی ظرف نهال را دنبال کنید. قبل از کاشت به آرامی ریشه ها را شل کنید. حفره ای عمیق و به اندازه کافی برای ریشه ها حفر کنید. نهال را در سوراخ قرار دهید و آن را با خاک پر کنید. چاه آب.

اکنون که همه اینها را می دانید، وقت آن است که نهال بخرید و باغ خود را شروع کنید!

×
×
  • Create New...